femei

cur de femeie ca un pepene rosu

cur de femeie ca un pepene rosu
data primei publicari: 7 sep 2006
voturi: 485 Da o nota de la 1 la 10 acestei caricaturi
nota: 7.76 12345678910
• unu, doi, trei...proba de microfon...unu, doi, unu...
• cum sa cultiv asa lebenita?
• trebuia aratata fata
• era una in libertatea femeia cur de otel si ce asta e femeia cur de pepene
• Ce frunza Nuti, asta e brandul national...
• Ce dulce esti iubitoo te-as vinde la kg pe tine !!
• diana: :OOOOO
• oltenii nu stiu ca soiul asta se incepe in partea cealalalta...
• MANCATI UN CUR DE FEMEIE LA MASA (Am zis cur, corect fund)
• oo da ;))
• :))
• buna asta :)))))))
• nu`i ajungeau gaurile... mai sapa una :))
• ce cur are
• E TARE
• vreau si eu
• ce are peretele verde, apa rosie si pietrele negre ghiciti ,,fundul acelei femei"
• ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa se implineasca ...
• familia CU CUR BITACEE ........ am inteles definitia
• ce pepene frumos!! oare e si gustos?!?!
• curu are samburi?!? zice el...
• asta`mi place :X
• da tu numai la cur te gandesti cand desenezi... obsedat tare tre sa fi... cred ca te-a parasit femeia
• :0
• interesant mai...
• doamne
• Dulce e Curu :D :)) =))))))
• Cosmin: Are samburi?? =))
• andrewas: ce imaginţie bogată şi cultă !
• looooooool= ))))))
• LOOOL :))
• am furat si eu o bucata ;)
• mananca ca tu mori nu eu
• VISE DE BARBAT...
• Sa isi puna fundul la treaba. "cu mine"
• dezgustator dute dracu maaaaa
• :))))))
• deci in concluzie.. e coapta bine :))?
• deci curu' femeii e facut din pepene.
• manca-mi-ai curu!!
• nu-mi vine sa cred ca asta e titlul caricaturii.... mai frate poanta e buna dar la titluri ai mare lipsa de imaginatie... da-o-n colo de treaba....
• vise perversee... =P~ imi place :)
• barbati sant niste mitocani care se gandesc doar la sex si la de femei de ce nu faceti si voi imagini cu baieti
• ce pepene carnos ii cred ca am sa mananc pana o sa crep
• gandurile mele toate se vor implini vreodata...
• cee
• aloo
• ce lebenita buna
• n-am vazut poza
• Cur
• heiiiii chiar ati exagerat aici
• nu trebuia sa bage ceva in curul femeii nu sa ia
• E foarte frumos
• pony
• problema e ca intodeauna trebuie sa bagi ceva in curul femeii dar sa il tai
• e scarbos daca pute dar daca i-a venit ciclul?
• de ce nu a luat din tata
• e foarte mistooooooooo
• nu sunteti sanatosi
• fete
• e tare ce sa spun
• ii e foame de gagici
• N-am vazut poza
ai simtul umorului ?
concurs de umor cu caricaturi - functionarea societatii de consum
Ai simtul umorului ?

• Concurs de poante

• Au fost alese cele mai bune propuneri pt fiecare caricatura, iar poanta castigatoare a fost inclusa in desenul final.

• Toate poantele au fost scrise de vizitatorii site-ului.
bancuri ilustrate
banc ilustrat - Curs de limba engleza
Curs de limba engleza
Un reporter merge intr-un sat uitat de lume sa faca un reportaj. Stupoare! Satul era pustiu. Doar la o poarta, o batranica statea pe o banca.

- Saru'mana, mamaie, da unde-s femeile din sat?

- La caminu cultural, maica, sa invete limba engleza.

- Da barbatii?

- La caminu cultural, maica, sa invete limba engleza.

- Bun, da copiii, la scoala, nu?

- Nuuu, maica, la caminu cultural, sa invete limba engleza.

- Da matale, mamaie, de ce nu te-ai dus la caminul cultural sa inveti limba engleza?

- Because I speak English...
cartoon world - caricaturi desenate de alti autori
caricatura de slawomir luczynski
slawomir luczynski
bancuri ilustrate
banc ilustrat - Tratamentul potrivit
Tratamentul potrivit
Ion termina facultatea de medicina si e repartizat intr-un sat. Acolo, medicul batran ii spune ca nu poate sta cu el prima saptamana ( cum ar fi trebuit ) si pleaca spunandu-i sa fie atent la ce face.

Se intoarce peste 7 zile si-l intreaba cum a procedat.

La care Ion ii spune:

- Prima data a venit o baba pe care o durea capul si i-am dat un calmant.

A doua oara a venit un copil julit la genunchi, i-am curatat rana, am dezinfectat-o si l-am pansat.

Vineri, cand sa-nchid cabinetul, a venit Maria, a incuiat usa, s-a dezbracat si s-a intins pe masa spunandu-mi:

- Ioane, nu am vazut barbat de trei luni !

Medicul, cu sufletul la gura il intreaba pe Ion:

- Si ce-ai facut ?

- I-am pus picaturi in ochi !